Category Archives: Новости

Олексій Кудрявцев та корупційні оборудки

Після розголосу в ЗМІ щодо намірів зайняти крісло профільного заступника міністра розвитку громад та територій та одночасного просування на посаду Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції свого «міньйона» Олександра Строкача, екс-очільник ДАБІ Олексій… Read more »

Татьяна Плачкова хочет стать для одесских застройщиков надежной «крышей»?

Начало. Эта история о том, как серая мышь может превратиться в условиях Украины в жестокого бультерьера, об отчаянной несправедливости и торжестве государственного цинизма в неправом обществе.

Скандально известная Мария Гуртавцова пойдет на повышение?

Директор скандальных ДП “Санаторий Украина” и “Санаторий Звезда” Мария Гуртавцова, временно замещающая начальника службы по делам детей и семьи Киевской областной государственной администрации, планирует стать полноценным руководителем службы. 

Павлу Букіну «спецхарчування» «Укрспецекспорту» пішло не у то горло?

Теруправління Держбюро розслідувань, яке розташоване в Києві, вважає, що службовці деркомпанії «Укрспецекспорт» у 2016-2019 рр. привласнювали кошти держпідприємства, в порушення вимог тендерного законодавства укладали завідомо збиткові договори, на підставі яких… Read more »

Корупція у оборонно-промисловому комплексі: методичка

Корупція в «оборонці» призводить не лише до очевидних негативних наслідків у вигляді обмеження й без того небагатих ресурсів, які має змогу виділити Українська держава на зброю та військову техніку. Вона… Read more »

Украину всколыхнет череда громких каминг-аутов?

Несколько дней назад в американских СМИ появилась статья известного американского LGBT-активиста и расследователя Фрэнка Арчера на тему сексуальных меньшинств в Украине, что должно сделать правительство для их защиты и развития однополых браков…. Read more »

Сергій Литвиненко причетний до «тітушководства»?

Екснардеп Ігор Луценко заявляє, що нинішній депутат від «Слуги народу» Сергій Литвиненко фігурує у провадженні щодо вбивства активіста Юрія Вербицького під час Майдану, зокрема, він 24 рази говорив по телефону… Read more »

«Гордієв вузол» “Тузлівських ліманів” та таємниці Віктора Кліда

Директора Департаменту екомережі та природно-заповідної справи Віктора Кліда жодного разу не було на території Нацарку “Тузлівські лімани”. Більш того, його зовсім не бентежить (і не обурює) факт, що відкрито крадують… Read more »