Category Archives: Новости

Корупційні будівлі для прес-конференцій Зеленського

Коли під час виборів штаб кандидата Зеленського розташувався в «вертолітному майданчику Януковича» – це виглядало як прикра несподіванка. Однак після того, як для його 14-годинної  прес-конференції обрали один з колишніх… Read more »

Александр Свиридов ищет «индульгенцию» и готов дать показания против Кононенко?

В крупнейшей энергоснабжающей компании Украины «Харьковоблэнерго» уже год идет чистка авгиевых конюшен. Экс-руководитель Владимир Яворский признал вину в растрате 152 млн. грн. и по сделке с прокурором заплатил 120 тыс…. Read more »

Араик Амирханян выходит на большую дорогу

Помимо обширного бизнеса в Украине, у семьи Амирханян есть официальный бизнес в России, прямо в Московской области. Там Араик Амирханян в феврале 2014 года (в самый разгар Майдана) учредил одноименную… Read more »

Олексій Кавилін має туманні перспективи

Зважаючи на хід впровадження податкової та митної реформи, можна з впевненістю сказати, що ліквідація ДФС і утворення нової Державної податкової служби та Державної митної служби поставила в складне становище, не… Read more »

Фискальные схемы в Конча-Заспе: красиво жить не запретишь

Бывшие топ-руководители таможни «оккупировали» реабилитационный центр «Конча-Заспа» Государственной таможенной службы под Киевом, который строился для оздоровления и отдыха рядовых сотрудников.

«Тедіс» ставить картельні справи «на паузу»

Окружний адмінсуд Києва за клопотанням ТОВ «Тедіс Україна» заборонив Антимонопольному комітету та його органам приймати будь-які рішення по справі щодо картелю «Тедіса» і чотирьох цигаркових фабрик навіть без подання «Тедісом»… Read more »

У Таврійському національному університеті гримить грандіозний скандал

День “повалення” режиму Порошенка – режиму корупціонерів та здирників, а це був день остаточної перемоги на виборах Народного Президента України Зеленського Володимира Олександровича, більшість з громадян України (а це 73%)… Read more »

Райвис Вецкаганс взяв українські порти «на абордаж»

Щороку спостерігається зменшення доходів ДП «АМПУ» в геометричній прогресії. Причиною цього є недолуга політика керівництва ДП Адміністрація морських потів України пана Райвіса Вецкаганса.

Володимир Бондарь та брудні «пісчані» схеми

Підприємство записав на родичів, а дозволи на видобуток піску оформили на сторонніх людей. Так часто будують свій бізнес депутати та топ-чиновники. Не стали винятком і обранці волинської громади.