Александр Ледник

Александр Ледник — соратник Клименко и Каплина купил «корочку» участника АТО?

      Комментарии к записи Александр Ледник — соратник Клименко и Каплина купил «корочку» участника АТО? отключены

До редакції видання звернувся боєць військової частини №3057 (м. Маріуполь), БСП «Донбас». Уважаємо за доцільне розмістити його повідомлення:

На минулому тижні ми дізнались, що до складу нашого батальйону з 11 лютого 2016 року на контрактну службу було зачислено Лєдніка Олександра Вікторовича (начальника ДніпропетровськоЇ митниці часів Клименка). Фактично ця особа в батальйоні та частині відсутня. Зараз, коли інформація дійшла до особового складу, командування частини всіляко хоче уникнути розголосу.

До відома: З поширенням дії Закону України «Про державну службу» Олександр Лєднік – офіційний помічник нардепа, керівника «Партії простих людей» Сергія Капліна.

Зазначимо, на офіційній сторінці нардепа Капліна на сайті Верховної Ради ім’я Олександра Лєдніка серед помічників не значиться.

У 2013 – на початку 2014 років Лєднік був начальником Дніпропетровської митниці в структурі міндоходів України.

Дніпропетровська митниця часів правління Олександра Лєдніка «прославилася» широким застосуванням «азарівської» технології здирництва з підприємств — імпортерів/експортерів.

Зокрема були встановлені факти розсилки підлеглими Лєдніка анонімних вимог митниці про надання додаткових документів. Чим, фактично, митники вимагали сплати відступних.

Постає питання, як Олєксандр Лєднік може одночасно перебувати на державній службі та служити за контрактом у військовій частині. Чому на сайті ВР Каплін не вніс Лєдніка як офіційного помічника з поширенням дії Закону України «Про державну службу»?

«Останній Бастіон» публічно звертається Служби безпеки України, до Генеральної прокуратури України, Міністерства оборони України з вимогою розібратися в ситуації проходження Лєдніком контрактної служби, його безпосередньої присутності у військовій частині відповідно до умов контракту та надати відповідь безпосередньо на нашу електронну скриньку чи розмістити результати розслідування на своєму інтернет-ресурсі.

Результати розслідування «Останнього Бастіону» незабаром на нашому сайті.

По материалам bastion.tv