Брати Дубневичі будуть винні у зриві опалювального сезону у Новояворівську?

      Комментарии к записи Брати Дубневичі будуть винні у зриві опалювального сезону у Новояворівську? отключены

На підприємстві «Енергія Новояворівськ» тривають обшуки НАБУ. Детективи Національного антикорупційного бюро розпочали на ТЕЦ у Новояворівську слідчі дії 3 жовтня о 10 ранку і вони продовжуються досі. Про це ZAXID.NET повідомив генеральний директор «Енергія Новояворівськ» Андрій Гнатуш.НАБУ проводить обшуки за ухвалою Солом’янського суду Києва у справі розслідування щодо колишніх керівників. Слідчі дії проводилися у двох місцях одночасно ‒ в офісі та безпосередньо на теплоенергоцентралі. На ТЕЦ увійшли оперативники з автоматами. Загалом у двох приміщеннях працювали близько 15 детективів.

За його директора, обшуки на підприємстві почалися в час його відсутності. Детективи не дочекалися приїзду Андрія Гнатуша і почали вилучати документи.

«Я говорю дуже голосно про те, що може відбутися зрив опалювального сезону у двох містах. Після цього мені віддячили обшуками», ‒ сказав ZAXID.NET Андрій Гнатуш.

За його словами, обшуки на теплоцентралі проводяться не вперше. У попередні рази вилучили багато потрібної документації, а це затримує підготовку до опалювального сезону.

Нагадаємо, Солом’янський суд Києва заарештував майно теплоенергоцентралей у Новояворівську і Новому Роздолі через розслідування про ймовірне заволодіння природним газом колишніми керівниками ТЕЦ. За рішенням суду, майно обидвох компаній передано Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). А агенство призначило управителя підприємствами.

«Нафтогаз України» відмовився продовжити угоди на постачання газу. Відтак Новояворівська та Новороздільська теплоенергоцентралі вже другий місяць не можуть подавати гарячу воду населенню і проводити підготовку до опалювального сезону.

Додамо, що «Енергія-Новояворівськ», за даними порталу YouControl, належить міським комунальним підприємствам «Новояворівськтеплокомуненерго» та «Міські електричні системи» (разом 7,6%), а також ТзОВ «Агропромислове підприємство «Львівське»» (інші 92,4%), яке повністю належить Ярославу та Богдану Дубневичам.

По материалам:  z axid.net