Хто на Київщині знищує ліси та хто понесе за це відповідальність?

      Комментарии к записи Хто на Київщині знищує ліси та хто понесе за це відповідальність? отключены

ГО «Екозагін» звертає увагу громадськості, політиків та ЗМІ на знищення вікового лісу на території природно-заповідного фонду столиці задля забаганок новітніх феодалів. Мова іде про кричущий факт корупції з боку керівників місцевого самоврядування с. Лісники Києво-Святошинського району, які, йдучи на поводу у власника торгівельної мережі АТБ Генадія Буткевича та заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лева Парцхаладзе, вирішили побудувати за державний кошт окрему дорогу до елітного заміського комплексу «Equides club» в с. Лісники – виключно в своїх інтересах, через землі природно-заповідного фонду (ПЗФ), а саме землі КП «ЛПГ «Конча-Заспа» (27-й квартал), яке входить до складу НПП «Голосіївський» без вилучення.

screenshot_1

Краєвид села Лісники

Організаторами було внесено проект будівництва цієї дороги в перелік проектів для отримання субвенції з державного бюджету згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 463-р від 12.07.2017 року «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» – без будь-яких погоджень з землекористувачем – КП «ЛПГ «Конча-Заспа».

screenshot_2

Олександр Гладуш

Тендерним комітетом на чолі з Лісниківським сільським головою Олександром Гладушем було організовано і проведено тендерну процедуру через систему ПРОЗОРРО та узгоджено проектно-кошторисну документацію на 14,937 млн. грн., розроблену ТОВ «Імперія доріг» (код ЄДРПОУ 36287619). Договір на проведення реконструкції вул. Затишної укладено з переможцем ПП «АРТЕМБУД» (код ЄДРПОУ 36856010).

Станом на зараз готовність частини дороги, яка проходить по території Лісниківської сільради (вулиця Затишна), становить 70%. АЛЕ БЕЗ ПРОХОДЖЕННЯ ДОРОГИ ДО EQUIDES CLUB ЧЕРЕЗ ЗЕМЛІ 27-ГО КВАРТАЛУ КП ЛПГ «КОНЧА-ЗАСПА» ДАНИЙ «ПРОЕКТ» ВТРАЧАЄ СЕНС ДЛЯ ФЕОДАЛА БУТКЕВИЧА!!!

screenshot_1

Заступник міністра регіонально розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе

Натомість перетворюється на «проект» – за 15 млн. грн. бюджетних коштів! – будівництво вулиці в інтересах приватних власників масиву 50 га дорогої землі. ЇЇ власниками вважаються заступник міністра регіонально розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе та його брат – голова фракції БПП в Київській обласній раді Георгій Цагареішвілі.

Саме тому, за нашою інформацією, на керівництво КП ЛПГ «Конча-Заспа» чиниться шалений тиск з боку Голови КМДА та інших посадовців високого рівня з метою отримання дозволу на проектування і будівництво заїзду з Новообухівської траси через землі ПЗФ. Взимку 2017 року вночі «невідомими» тітушками було вирізано більше сотні вікових дерев на місці запланованого ними заїзду, а ще раніше без будь-яких дозволів бульдозерами розкопано ліс! Тепер стало зрозуміло, хто за цим стоїть.

19 вересня 2018 року на засіданні постійної комісії Київської міськради з питань екологічної політики (початок о 10:00 за адресою вул. Хрещатик-36,4-й поверх, кулуари) під номером 2 порядку денного – буде розглянуто звернення ГО «Громадський рух Чернечий ліс» про недопущення захвату і знищення природно-заповідного фонду, а саме НПП «Голосіївський», задля забаганок нових український феодалів, яким неприємно їздити через село Лісники до свого елітного клубу!

Просимо всіх підтримати в даному питанні КП «ЛПГ Конча-Заспа» та НПП «Голосіївський», на які чинять тиск корумповані бариги при владі!

По материалам:   n-v.com.ua