Ірина Долозіна прагне отримати статус УБД?

      Комментарии к записи Ірина Долозіна прагне отримати статус УБД? отключены

Одіозна керманичка Донецької обласної податкової, яку звинувачують в організації схем та поборів, в результаті яких держава не дотримала мільярди, прагне отримати статус учасника бойових дій на сході. На яких фронтах мультимільонерка Долозіна була поранена і в яких боях брала участь історія замовчує. Але про нав’язливе прагнення свідчить ухвала суду.

«Ухвала

Ірина Долозина, керівник ГУ ДПС Донецької області хоче отримати учасника бойових дій

УХВАЛА про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі

12 лютого 2020 року м. Київ

Читайте также: Дело Вовка: главе ГСА избрали меру пресечения
№ 640/2818/20 Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Скочок Т.О., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами Долозіної Ірини Леонідівни до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити дії

В С Т А Н О В И В:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулася Долозіна Ірина Леонідівна, РНОКПП 2883500161 з позовом (вх. №640/2818/19 від 06.02.2020) до Державної фіскальної служби України, в якому просила суд:

— визнати протиправним та скасувати рішення Комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій в Державній фіскальній службі України від 11.09.2019 про відмову у наданні гр. Долозіній Ірині Леонідівні (індивідуальний податковий номер 2883500161) статусу учасника бойових дій;

— зобов’язати Комісію з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій в Державній фіскальній службі України повторно розглянути надані документи та прийняти рішення про надання Долозіній Ірині Леонідівні (індивідуальний податковий номер 2883500161) статусу учасника бойових дій, як особі, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпечення її проведення;

— зобов’язати Комісію з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій в Державній фіскальній службі України видати Долозіній І.Л. посвідчення учасника бойових дій встановленого зразка.

Відповідно до ч. 1 ст. 171 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, зокрема, чи: відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.

Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 170 Кодексу адміністративного судочинства України суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі, якщо у провадженні цього або іншого суду є справа про спір між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.

Судом встановлено, що до канцелярії Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов адміністративний позов Долозіної Ірини Леонідівни (вх. №640/2242/20 від 30.01.2020) з тим самим предметом, з однакових підстав та до того ж самого відповідача.

За даними автоматизованої системи «Діловодство спеціалізованого суду» суддею Окружного адміністративного суду міста Києва Добрянською Я.І. 05.02.2020 прийнято ухвалу про прийняття вказаної позовної заяви Долозіної І.Л. до розгляду та відкрито провадження у справі №640/2242/20, яку призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

За таких обставин, суд приходить до висновку про відсутність підстав для відкриття провадження у справі за аналогічною позовною заявою Долозіної І.Л. (вх. №640/2818/20 від 06.02.2020).

Враховуючи вищевикладене та керуючись п. 4 ч. 1 ст. 170, ст.ст. 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва

У Х В А Л И В:

1. У відкритті провадження у справі за позовом Долозіної Ірини Леонідівни (вх. №640/2818/20 від 06.02.2020) до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити дії – відмовити.

2. Ухвалу про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі надіслати позивачу.

Читайте также: Во Львове сообщили о минировании трех судов: эвакуировано 200 человек
3. Повернути позивачу позовну заяву та усі додані до неї матеріали», — йдеться в документі.

Цього разу Долозіній судом будо відмовлено, але за нашими даними податківця готує апеляцію.

Нагадаємо, що Ірина Долозіна відповідає за роботу конвертаційних схем на сході на півдні України, а саме в Донецькій, Луганській, Харківській, Запорізькій, Одеській та Миколаївській областях.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/381206-golova_donetsjkoji_oblasnoji_podatkovoji_irina_dolozina_cherez_sud_hoche_otrimati_status_uchasnika_bojovih_dij

По материалам:  antikor.com.ua