Максим Шкіль з подільниками заробляють мільйони, прикриваючись брендом «AUDI»?

      Комментарии к записи Максим Шкіль з подільниками заробляють мільйони, прикриваючись брендом «AUDI»? отключены

У червні 2017 року держсекретар міністерства транспорту та інфраструктури Німеччини Райнер Бомба відвідав “Ауді Центр Одеса Південь” – найбільший дилерський центр концерну AUDI AG в Україні.Одним із засновником цього центру є український бізнесмен Максим Шкіль. Ймовірно, Райнер Бомба, як і керівництво AUDI AG , яке в грудні 2016 року відкривало цей центр, не знає, якому відомому українському шахраєві і казнокраду тиснули руку і з ким співпрацюють. Однак українські журналісти, які написали десятки публікацій, як і мільйони українців, знають, як Максим Шкіль краде і відмиває гроші, в тому числі завдяки концерну AUDI.

Входження в бізнес Максим Шкіль почав з роботи помічником народного депутата від «Партії регіонів» Миколою Дем’янко, який є одним з кращих і давніх друзів побіжного екс-президента Віктора Януковича. Максим Шкіль став одним з лідерів політичної організації «Молоді регіони», молодіжне крило «Партії регіонів», та очолив західний регіон країни. Максим Шкіль хотів займатися бізнесом, але, як він сам заявляв інтерв’ю, навіть його власний батько не довіряв йому. У 2007 старші товариші з «Партії регіонів» зробили 23 – річного Максим Шкіля номінальним (підставним) керівником і власником декількох підприємств, що виготовляють асфальтобетон, щебінь і граніт, а також гранітних кар’єрів. Завдяки корупційним чиновникам, в 2010-2014 рр. фірми Максима Шкіля незаконно вигравали державні тендери, грабували державний бюджет. Він і його покровителі давали хабарі і корумпували чиновників і відмивали мільйони доларів для Віктора Януковича і його друзів.

У подяка за заступництво і гроші Максим Шкіль виконував доручення. Наприклад, в 2012 році журналісти «Української правди» писали, як Максим Шкіль привіз 300 ветеранів з Житомира на концерт нинішнього героя Донецької народної республіки (ДНР) і депутата Державної думи Росії Йосипа Кобзона, який завжди був палким шанувальником бандитської «Партії регіонів» і другом Віктора Януковича.

Читайте також:   Тютюнові корпорації хочуть підняти ціни на сигарети в Україні

«Молоді Регіони» Максим Шкіль у часи Революції Гідності у 2013-2014 роках прославилися незаконною, а іноді і злочинною діяльністю, як, наприклад, постачанням бійців на Майдан незалежності, які захищали владу Віктора Януковича. Такі бійці били і тероризували студентів, журналістів, українців вийшли захистити свій європейський вибір. Пізніше Максим Шкіль з допомогою юристів намагався видалити інформацію зі ЗМІ про його діяльність у період президентства Віктора Януковича.

У 2011 році Максим Шкіль створює одну з основних своїх компаній «Перша Логістична Компанія», яка почала займатися перевезенням зерна та інших вантажів. Одним із власників цієї компанії він записує свою матір – Шкіль Тетяну. Компанія Максима Шкіля «Перша Логістична Компанія» почала вигравати державні тендери на десятки мільйонів доларів на перевезення залізницею українського зерна та інших вантажів. Як писали українські журналісти, Максим Шкіль також давав великі хабарі чиновникам української залізниці, щоб ті давали необхідну кількість вантажних вагонів за найнижчими тарифами. При цьому не сплачував податки в бюджет країни.

Одним з таких чиновників був Іван Федорко, колишній директор по вантажним перевезенням української залізниці та начальник окремих філій залізниці. Максим Шкіль навіть влаштував його дочка працювати в «Першу логістичну компанію» і регулярно виплачував йому гроші. Максим Шкіль також подарував Івану Федорко машину своєї улюбленої марки Audi Q7. В липні 2016 року Іван Федорко, будучи п’яним, врізався в машину відомого в Україні фотографа і журналіста, поколечив його дружину з дитиною. Після цього Івана Федорка звільнили з роботи.

Максим Шкіль в 2013 році заснував фірму «Зертранс», яка займається вантажоперевезеннями, а також тривалий час контролював фірму «УПІ-Магістраль».

Після того, як екс-президент Віктор Янукович з друзями і покровителями Максима Шкіля втекли з країни на початку 2014 року, діяльністю Максима Шкіля та його фірмами зацікавилися правоохоронні і податкові органи. Проти цих фірм були порушені кілька кримінальних і адміністративних справ щодо відмивання грошей, несплати податків. З 2014 по 2017 роки українська податкова поліція подала до суду на фірми Максима Шкіля. Було відкрито кілька десятків кримінальних справ. Щоб не сісти у в’язницю і приховати свою злочинну діяльність Максим Шкіль зробив номінальними власниками фірм підставних людей, наприклад, Ростислава Пачковского. При цьому в інтерв’ю українським ЗМІ у 2017 року Максим Шкіль називає фірму «Перша логістична компанія» своєї, хоча її власник підставна особа.

Читайте також:   Депутат Європарламенту закликала бойкотувати ЧС-2018 в Росії

Також українські ЗМІ пишуть про те, що міністр інфраструктури України Володимир Омелян має родинні зв’язки з Максимом Шкілем і допомагає йому в незаконному бізнесі.

Таким чином, Максим Шкіль, Сергій Скрипка та Євген Дєєв, а також їх друзі, продовжують грабувати український народ, неплатити податки, виводити кошти в офшори, легалізують кошти шляхом продажу дорогих машин через автосалони Audi.
Порушено десятки кримінальних справ проти компаній, але чомусь Генпрокурор Юрій Луценко і голова СБУ Василь Грицак закривають на це очі

По материалам:   povin.com.ua