Нонна Багмет: «всі працюють, але треба доплатити»?

      Комментарии к записи Нонна Багмет: «всі працюють, але треба доплатити»? отключены
Голова ДПС Києва Нона Багмет підняла розмір хабарів на 2%, пообіцявши, що «всі працюють, як і працювали».

Об этом стало известно ponedelnik.com.ua из публикации  znaj.ua
Про це розповів економічний експерт Юрій Атаманюк в Telegram.

Раніше Атаманюк оприлюднив факти цінічного грабежу країни топчиновниками — головою Державної податкової служби Сергієм Верлановим та міністром фінансів України Оксаною Маркаровою. А інфориація про хабарі в 500 тисяч та мільйон доларів, які отримують Маркарова і Верланов за «кришування» конвертаційних центрів, здатна довести до непритомності людей, яким пропонують продати собаку і не відкривати вікна, щоб вижити.

Оксана Маркарова і Сергій Верланов
Цього разу Атаманюк поділився інсайдерською інформацією про те, хто курує це питання на рівні главку та областей.

«Невелике уточнення, отримане з інсайд каналів: на рівні главку дане питання курирує нібито Серебрянський, по областям перші заступники», — зазначив податківець.

Після того, як 14 лютого Кабмін поміняв очільника ДФС, помічник Маркарової та Верланова у справах «конвертаційних» відправив всім конвертаторам і «своїм» працівникам ДФС смс з інструкцією подальших дій. У повідомлекнні зазначалося, що починаючи з 24 лютого їм всім без винятку необхідно зупинити роботу «на певний час».

Однак, як зазначає Атаманюк, » у Нони своя програма». Голова ДПС Києва Нона Багмет «зібрала всіх окремо і повідомила, що всі працюють як і працювали, але треба доплатити 2%», — повідомив Атаманюк інсайдерську інформацію.

Нона Багмет
За словами експерта, у середу, 19 лютого, профільний комітет Верховної Ради має заслухати звіт міністра фінансів України Оксани Маркарової.

«Чи вистачить у Гетманцева духу висловити недовіру, чи ну їх цих українців, нехай собак продають і не морочать голову», — задався питанням Атаманюк.