Роман Тітов — «укропівець» Енергодару переписав фірму на прихильника сепаратистів і фірма отримала за рік підрядів на 4 мільйона

      Комментарии к записи Роман Тітов — «укропівець» Енергодару переписав фірму на прихильника сепаратистів і фірма отримала за рік підрядів на 4 мільйона отключены

КП “Підприємство комунальної власності “Енергодарської міської ради 30 червня уклало угоду з ТОВ “ОС” на проведення ремонтних робіт вартістю 229 тис. грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.Відтак, фірма має до кінця року встановити пандуси та поручні за низкою адрес.

Наразі ТОВ “ОС” належить Роману Тітову. До цього власниками фірми у різні часи були Василь Олькін, Вадим Зінін, Олег Дорогов, Сергій Скорий, Сергій Герасименко та Галина Паламарь. Остання є дружиною Ігоря Паламаря – депутата Енергодарської міськради від партії “Українське об’єднання патріотів – Укроп”. Він був першим номером у виборчому списку  Галина Паламарь також балотувалася до міськради за списками цієї партії. Подружжя володіє ТОВ “Мастер”, що зареєстроване за адресою вул. Промислова, 3. За цією ж адресою зареєстровано й вищезгадане ТОВ “ОС”.

Окрім цього, ТОВ “ОС”  та ТОВ “Мастер” використовують однакові контактні номери телефонів, а саме: (06139) 61116 та (06139) 32520.

Теперішнього власника ТОВ “ОС” Романа Тітова у серпні минулого року було внесено до бази центру “Миротворець” за участь в ефірі програми “На Самом Деле” пропагандистського сепаратистського видання “News-Front”. Окрім цього, Роман Тітов на своїй сторінці у соціальній мережі “Вконтакті” публікує матеріали таких спільнот сепаратистів, як “Сводки от опочления Новороссии” та “Донецк | Луганск | Новороссия”.

За інформацією “НГ. З”, Тітов раніше працював у фірмі “Мастер” подружжя Паламарь.

Загалом з червня 2017 року ТОВ “ОС” отримало десять підрядів на суму 3,96 млн грн: усі без проведення конкурсних процедур. У восьми випадках  замовником виступило Управління комунальної власності Енергодарської міськради, а в інших двох вищезгадане КП “Підприємство комунальної власності”.

ТОВ “Мастер” також отримало від Управління комунальної власності замовлень на суму 33 тис. грн, згідно даних системи “Прозоро”. Однак, фірма отримувала підряди ще до запуску цієї системи і ця інформація відсутня у відкритому доступі. За інформацією тамтешніх депутатів, лише на початку 2016 року ТОВ “Мастер” і ТОВ “Сантел-буд” (належало іншому депутату-укропівцю Артему Дубкову) отримали підрядів на 5 млн. грн.

Источник:   zp.nashigroshi.org