Юрий Бойко

Сергей Ларин и Владимир Зубик — главные парламентские «бездельники»

      Комментарии к записи Сергей Ларин и Владимир Зубик — главные парламентские «бездельники» отключены

Депутати партії «Опозиційний блок» та групи «Відродження» найчастіше не беруть участь в голосуваннях під час засідань ВРУ.

Громадська мережа ОПОРА склала рейтинг депутатів, які попри присутність на засіданнях парламенту не брали участі в голосуваннях.

Головним неробою парламенту, згідно з дослідженням ОПОРИ, виявився депутат від фракції «Опозиційний блок» Сергій Ларін, який протягом трьох років роботи ВРУ не голосував майже десять тисяч разів, при тому, що всього у Раді за цей період було 11 323 голосування.

У топ-6 парламентських нероб від «Опоблоку» також ввійшли Юрій Бойко та Олександр Вілкул. Вони не голосували 8 600 та 8 049 разів відповідно.

Від групи «Відродження» до рейтингу депутатів-нероб потрапили Віталій Хомутиннік, Леонід Клімов та Володимир Зубик. Кожен із них більше восьми тисяч разів не голосував під час засідань Ради за останні три роки.

Нагадаємо, лідер Радикальної партії Олег Ляшко та член фракції РПЛ Віктор Галасюк виявилися найефективнішими законотворцями за три роки роботи в парламенті.