ТОВ «Алькор-строй» — нова схема по відмиванню від Кернеса

      Комментарии к записи ТОВ «Алькор-строй» — нова схема по відмиванню від Кернеса отключены

Заклади освіти міста Харкова протягом жовтня-листопада 2019 року уклали 9 договорів з ТОВ «Алькор-строй» на поточний та капітальний ремонт різних шкіл, ліцеїв та дитячих садочків на загальну вартість 875тис грн.

Про це пише «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Фірма «Алькор-строй» була зареєстрована 15 жовтня 2019 року в селі Руська Лозова Дергачівського району. А вже через 7 днів після заснування фірми, 22 жовтня, з нею було укладено  договір на 259 тис грн. щодо капремонту покрівлі будівлі Харківського ліцею № 89 по вул. Дерев’янка, 14-а. Замовником виступив Департамент освіти Харківської міськради
Власником та керівником «Алькор-строй» є Сергій Бєсєдін з села Руська Лозова.

Серед замовників «Алькор-строй» на ремонти – Управління освіти адміністрації Московського району, Управління освіти адміністрації Шевченківського району, Харківська гімназія № 116 та Департамент освіти.

Звісно, що всі дев’ять угод були укладені за процедурою звіту без проведення аукціонів.

Директором Департаменту освіти міськради є Ольга Деменко.

Від «Наших грошей»

Сергій Бесєдін також з 2014 року зареєстрований як ФОП з основним видом діяльності торгівля деревиною та будматеріалами. В «Прозорро» «Алькор-строй» вказало номер телефону – +380675769689. Цей же номер використовують ТОВ «Ремсервіс-М» Олени та Віктора Малінків та ПП «Харківремсервіс» Віктора Малінки. Він задекларував на початку року, що працює начальником КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», яке очолює Семен Сирота. Раніше Сироті була оголошена підозра в справі про розкрадання державних коштів.

За останні три роки «Харківремсервіс» отримало замовлень на 14,57 млн грн, переважно від освітніх закладів Харкова. Також переважно з освітянами міста працює «Ремсервіс-М», вартість замовлень склала 14,97 млн грн.

Також Малінка є власником ТОВ «Харківремсервіс-М», за останні три роки фірма отримала замовлень на 24,78 млн грн. Всі замовлення від освітян.

По материалам:  nashigroshi.org