Укрлендфармінг Олега Бахматюка чекає доля збанкрутілих банків олігарха-невдахи?

      Комментарии к записи Укрлендфармінг Олега Бахматюка чекає доля збанкрутілих банків олігарха-невдахи? отключены

Власник агрохолдингів «Укрлендфармінг» і «Авангард» Олег Бахматюк є фігурантом кримінальної виробництва, відкритого за фактом заволодіння 3-ма мільярдами гривень рефінансування виділених НБУ для стабілізації фінансового становища підконтрольного олігархові «VAB Банку».

Як стало відомо з матеріалів кримінального провадження №12015100100000605, – «ПАТ« ВіЕйБі Банк» неодноразово в рамках фінансування отримував рефінансування своєї діяльності від Національного Банку України. Дані кошти призначалися для стабілізації фінансового становища ПАТ «ВіЕйБі Банк». Тільки протягом 2014 ПАТ «ВіЕйБі Банк» отримав рефінансування в сумі 3 000 000 000 гривен. Однак кошти були виведені з банку в якості кредитів на підконтрольні і пов’язані з ОСОБА_4 компанії, що входять до складу агрохолдингів «Укрлендфармінг», «Авангард», а також перераховані на рахунки в банк ПАТ «Фінансова ініціатива». Таким чином, сумлінно виконавши свої зобов’язання за депозитними договорами, довіривши свої кошти ПАТ «ВіЕйБі Банк» тисячі вкладників позбавлені можливості на отримання не тільки відсотків по вкладах, але і шансів на його повернення взагалі. Так, заволодіння державними коштами, виділеними в якості рефінансування Національним Банком України ПАТ «ВіЕйБі Банк» в період з 2010 по 2014 роки здійснювалося за попередньою змовою з керівництвом агрохолдингів, а саме юридичних осіб, кінцевим бенефіціаром в яких був ОСОБА_4 ». Далі йде перелік юридичних осіб причетних до заволодіння державними коштами (дивитися копії судового рішення).

Олег Бахматюк, Укрлендфарминг
Олег Бахматюк, Укрлендфарминг
Олег Бахматюк
Олег Бахматюк, Укрлендфарминг

Ким же є ця таємнича ОСОБА_4, яка заволоділа грошима, виділеними на рефінансування проблемного «VAB Банку»? Звернувшись із запитом до аналітичній системі YouControl, ми дізналися багато цікавого.

Згідно з отриманою нами інформацією засновниками і власниками агрохолдингу «Укрлендфармінг» є Бахматюк Олег Романович і Василюк Наталія Романівна, яка доводиться рідною сестрою скандальному олігархові.

Олег Бахматюк

Сестра одіозного мільйонера була головою наглядової ради «VAB Банку» за часів його ліквідності, а також обіймає посаду генерального директора агрохолдингу «Авангард». У 2014 році балотувалася до Верховної Ради за списком БПП під № 108, але в парламент не пройшла.

Бахматюк

Йдемо далі. ТОВ «Агрофірма« Вахнівка ». Кінцевий бенефіціарний власник – Бахматюк Олег Романович.

Бахматюк

ТОВ «Стар-Майстер». Кінцевий бенефіціарний власник – Бахматюк Олег Романович.

Бахматюк Олег

ПАТ «Агрохолдинг Авангард». Кінцевий бенефіціарний власник – Бахматюк Олег Романович.

Бахматюк Олег

ТОВ «Станіславська торгова компанія». Кінцевий бенефіціарний власник – Бахматюк Олег Романович.

Бахматюк Олег

ТОВ «Спецагропроект». Кінцевий бенефіціарний власник – Бахматюк ОлегРоманович.

Бахматюк Олег

Як ми бачимо, власником усіх перерахованих вище компаній і Банку «Фінансова Ініціатива», які обґрунтовано підозрюються у заволодінні 3-х мільярдів державних коштів, є Бахматюк Олег Романович (в кримінальному провадженні ОСОБА_4).
До слова, ключова компанія Бахматюка «Укрлендфармінг» отримала в 2017 році з державного бюджету 444 млн. Гривень аграрних дотацій. Такий собі бонус до вкрадених у держави мільярдам.
Джерело з найближчого оточення олігарха повідомив нам на правах анонімності, що Бахматюк намагається зам’яти кримінальну справу №12015100100000605, вирішуючи питання на найвищому рівні. І ми не сумніваємося, що вкрадених грошей у нього на це вистачить. А там, дивись, чергові дотації приспіють.

По материалам:   svitlo.net