Олег Ляшко,

Валерия Заружко: опубликованы пикантные фото из сауны депутата Ляшко

      Комментарии к записи Валерия Заружко: опубликованы пикантные фото из сауны депутата Ляшко отключены

7 грудня, було зареєстрованого нового депутата від Радикальної партії Ляшка, Валерію Заружко, передає Корупція.Інфо

Хто ж вона, 39-річна красуня? Згідно офіційної біографії, нардеп проживає в м.Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, проте це вимушене місце проживання, оскільки до подій на Сході, вона мешкала в Донецьку.  Ляшко, про цю жінку говорив ще весною, коли робив офіційне представлення, запевняючи, що вона гідно виконуватиме свою роботу під його протекторіатом, а не як безпартійний депутат: основні питання, якими вона займатиметься – це біженці та вимушені переселенці, а також сімейні справи.

До слова, пані Валерія є мамою трьох дітей, а разом з чоловіком, вони керують агенством нерухомості. І якщо в профілі народного депутата, фотографій з чоловіком немає, то періодично з’являються неочікувані світлини з жінками і надписами такого роду: «Ми довга ніжність один одного», де Заружко зображена в сауні з іншою жінкою.

Про заслуги в партії Ляшка говорити рано, оскільки пройшло не багато часу і про результати, як такі ЗМІ ще не повідомляли. В декларації про 2016 рік вказані такі суми та нерухомість, 300 тисяч гривень і доларів, а також 50 тисяч євро. Два автомобіля Toyota Corolla 2011 випуску і Honda CR-V 2013 року випуску. З нерухомості – квартира у Вишеновому. Звичайна декларація, за 2017 рік – інформація відсутня, можливо тому, що не довго «пропрацювала» радикалом.

Що ж, надіємось вона гідно продовжить справу нардепа Артеменка, а Олегу Валерійовичу не доведеться червоніти і виправдовуватись за роботу своїх підлеглих.

По материалам korupciya.com