Вінницький нардеп-мільйонер не соромиться брати бюджетні кошти на компенсацію житла

Вінницький нардеп-мільйонер не соромиться брати бюджетні кошти на компенсацію житла

      Комментарии к записи Вінницький нардеп-мільйонер не соромиться брати бюджетні кошти на компенсацію житла отключены

У Верховній Раді України оприлюднили списки нардепів, які отримують компенсацію з держбюджету на оренду житла у Києві. І як завжди, серед них чимало народних обранців, статки яких є мільйонними, і які могли б спокійнісінько не брати цю компенсацію.

Але що зробиш – для багатьох нардепів гроші дорожчі за принципи. Серед них опинився і депутат-мажоритарник з округу №13 на Вінниччині, засновник районної організації «Партії регіонів» у Хмільнику — Петро Юрчишин. Вірніше слово «опинився» не відображає суть, скоріше так: Петро Юрчишин знову взяв з бюджету компенсацію на житло.

Детальніше: Двічі вірний Петро Юрчишин

До речі, пан депутат – людина далеко не бідна. Він є дійсним власником компанії «Візит-М» у Хмільнику. Компанія займається переробкою сільгосппродукції. У її активах – переробні підприємства у Вінницькій та Хмельницькій областях, це молокозавод, ХПК, низка переробних підприємств, заклади харчування, санаторій «Радон» у Хмільнику і приблизно 15 тисяч гектарів сільськогосподарської землі, з великою кількостю коштовної с-г техніки. Для прикладу лише один комбайн «Жондір» б/у коштує від 300 тисяч євро. Земельний банк в 15 тисяч гектарів — це на сьогоднішній реальний (не для податкової) дохід в десятки мільйонів доларів на рік.

 

Більше того, Юрчишин задекларував у останній декларації, що володіє будинком і квартирою у Хмільнику, автомобілем Лексус LX 450, 157944 гривень зарплати за 2016 рік у Раді, 169871 грн —  кошти пов’язані з виконанням депутатських повноважень. Він вказав у декларації і компенсацію за оренду житла – 168360 грн. А також його дружина вказала майже мільйон гривень доходу від підприємницької діяльності.

У нардепа в готівці знаходиться 997000 грн, 156 тисяч доларів, 91 тисяча євро. У його дружини 710 тисяч гривень, 36 тисяч доларів, 20 тисяч євро.

При таких статках, а їх родина Юрчишиних тримає у готівці, ще й брати компенсацію з бюджету – якось не гідно. Але це Юрчишин робив не вперше. Він компенсацію брав і за 2015 та 2016 роки.

Нагадаємо, раніше Юрчишина звинувачували у підкупі виборців під час кампанії позачергових виборів у 2014 році, а його фірму – «Візит-М» у підробці масла з пальмовою олією.

До того ж сайт «Слово і Діло», який аналізує діяльність нардепів, зазначає, що Юрчишин – один з «лідерів» по невиконаним обіцянкам у Раді. А серед депутатів із Вінниччини у нього найгірші результати роботи.

Тобто, з роботою нардеп не напружується, а компенсувати оренду житла вимагає!

В так званий «список квартирантів» потрапили ще декілька нардепів-вінничан. Серед них екс-голова обласної Ради Григорій Заболотний. Теж далеко не бідний депутат і товариш Юрчишина. Банкір Руслан Демчак і власний ринку сувенірів — Іван Мельничук.

Екс-батьківщинівець Іван Мельничук згідно е-декларації з десятком земельних ділянок на Вінниччині та Коломиї, квартирами, будинками, пафосними джипами на кшталт BMW- X6, мільйонними доходами від підприємницької діяльності, готівкою і т д , теж виглядає далеко не бідною людиною. Але державною компенсацією на оренду житла все ж не гребує.

При цьому всьому нардеп Мельничук декларує цілий благодійний фонд: «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІВАНА ІВАНОВИЧА МЕЛЬНИЧУКА».

Людина, яка має особистий благодійний фонд — фактично меценат і благодійник, бере кошти з бюджету на різного роду компенсації?

Таке може бути лише в Україні.

По материалам baurgroupe.com