Владимир Саенко опят меняет ориентацию

      Комментарии к записи Владимир Саенко опят меняет ориентацию отключены

Однією з найбільш знакових подій червня стала презентація Ю. В. Тимошенко на всеукраїнському форумі під девізом: «Новий курс України – нові можливості кожного». Цей багатотисячний, пафосний захід проходив у приміщенні КиївЕкспоПлаза і засвітив досить багато неочікуваних облич.

З великим здивуванням нашими кореспондентами серед носіїв карток VIP-гостей був ідентифікований Саєнко В.В. У свій час, підприємець із Черкас (з ним пов’язують мережу стріп та спортклубів) вже належав до кола «сердечних», але на початку «десятих» рішуче «посинів» та поміняв орієнтацію.

Як наслідок, у порушення законодавства Саєнко В. за допомогою Партії Регіонів опинився на посаді заступника голови Федерації профспілок України, дотепер залишившись роботодавцем, що заборонено законодавством про профспілки.

Нагадаємо колегам в ФПУ Статтю 43 нашого Статуту: Голова ФПУ, його заступники, не можуть бути членами виборних органів будь-якої партії, входити до складу виконавчого органу юридичної особи, що має на меті одержання прибутку, займатися підприємницькою діяльністю.

Зараз посаду “Козирного Валета” пов’язують з контролем над мережею готелів та оздоровниць профспілок та «смотрову» фінансових потоків цієї організації.

Можливості та апетити Саєнка В. зросли після входження до Правління Фонду соціального страхування України, де його діяльність призвела до низки незаконних рішень, фінансових порушень та гучних скандалів. Відповідно ним зацікавились представники, практично, всіх правоохоронних органів як старих, так і нових: від НАЗК і НАБУ до Прокуратури та СБУ.

Мова йде як про сумнівні оборудки з майном профспілок в окупованому Криму, так і з більш традиційним рейдерством щодо майна об’єднаних фондів, інші ґешефти та зловживання. Відповідно з’явився цілий букет підозр: від перешкоджання діяльності громадських організацій та профспілок до фінансових зловживань і державної зради.

Зрозуміло, що Саенку начхати на позицію і думку членів та керівників ФПУ, він зараз прискореними темпами набиває кармани за рахунок рядових членів профспілок. Але час відповідальності настає та терпець у профспілках вже вичерпано – Саєнко В. може і не встигнути втекти під недоторканість депутатського мандату.

Але ми бачимо, як він тягне за собою Федерацію профспілків в політичні ігри, у виборчу компанію одної з багатьох політичних партій.

Чи розділяють його ставки Рада та Президія Федерації профспілок? Первинні організації та рядові члени – точно ні!

ЗУ “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» Ст 12. Незалежність профспілок

Професійні спілки, їх об’єднання у своїй діяльності незалежні від державних органів та органів місцевого самоврядування, роботодавців, інших громадських організацій, політичних партій, їм не підзвітні і не підконтрольні.

По материалам:   АНТИКОР